عناوین مهم خبری
یادداشت روز
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا

وضعیت کنونی: صاف تا قسمتی ابری
33 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف
حداقل دما:24 حداکثر دما:36

آخرین اخبار
پیشخوان روزنامه ها
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید کل : 336508
تعداد بازديد کنندگان : 140689
کاربران آنلاين : 0
به مناسبت هفته دولت نمایشگاه دستاوردهای دستگاه ها و سازمان های استان تهران در دولت یازدهم در محل استانداری تهران برپا شد .
29 امرداد 1393
مدیر کل منابع طبیعی خوزستان گفت: رشد اراضی شن زار در استان متوقف شده است و در کنترل اداره کل منابع طبیعی است. عزیز ارشم اظهار داشت: در سالهای اخیر اقدامات بسیار خوبی از جمله کاشت نهال و مالچ پاشی برای تثبیت و مهار اراضی شن زار انجام شده است به گونه ای که پیشروی اراضی شن زار مشاهده نشده است.
28 امرداد 1393
گیلان >>مهندس رحمت اله رحمانی با اعلام مطلب فوق اظهار داشت : نظر به اهمیت بی شک و شبهه حمایت های مردمی از حافظان انفال الهی در صیانت و پاسداشت از منابع طبیعی گیلان و به منظور دسترسی آسان و راحت تر این عزیزان در امر اطلاع رسانی به هنگام مشاهده هر گونه تخریب و یا تجاوز به عرصه های جنگلی و مرتعی استان خط ارتباطی رایگان و 24 ساعته 1504 راه اندازی و در اختیار هم استانی ها ی ارجمند و مسافران محترم گیلان قرار گرفته است.
28 امرداد 1393
امروزه روش مكاتبات اداري در سازمان ها به كلي متحول شده است و ديگر فرآيند هاي كند و زمانبر پذيرفتني نيست. بسياري از ادارات و سازمان ها برای مكانيزه کردن امورمربوط به ثبت ارجاع، گردش و پيگيري نامه ها از سيستم هاي معروف به اتوماسيون اداري استفاده مي کنند.برای آشنایی بیشتر با سیستم اتوماسیون اداری و پروسه راه اندازی آن در سازمان جنگل ها گفت و گوی اختصاصی با مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری انجام دادیم که خواندن آن را به شما همراهان همیشگی توصیه می کنیم.
27 امرداد 1393
هیاتی از کارشناسان چینی صبح امروز یکشنبه با هدف آشنایی با تکنیک های سنتی و مدرن در استفاده از منابع طبیعی وارد سازمان جنگل ها شدند و با رییس سازمان جنگل ها و مراتع دیدار و گفت و گو کردند.
26 امرداد 1393
رضا نیکدخت
26 امرداد 1393
مدیرکل دفتر ترویج و مشارکت های مردمی سازمان جنگل ها با تاکید بر حفظ منابع طبیعی، افزود: اگر بوته ها و درختان را قطع کنیم به کم بارشی کمک کرده ایم و اگر خواستار زیاد شدن بارندگی هستیم باید منابع طبیعی را حفظ کنیم.
25 امرداد 1393
بر طبق اسناد بسیار قوی، ایران باستان بنیانگذار طراحی و مدیریت پارک و مناطق حفاظت شده است. حفاظت از طبیعت جایگاه ویژه ای در تاریخ و فرهنگ ایران دارد.
25 امرداد 1393
بوشهر>> مهندس محمدی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دشتستان درگفتگو با پیام طبیعت ، افزود: دراین روش آبیاری، آب به صورت ذرات ریز مه مانند در سطح نهالستان پاشیده شده و باعث آبیاری یکنواخت نهال ها می شود.
25 امرداد 1393
رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری در جمع مدیران منابع طبیعی منطقه دو کشور در زنجان گفت: روش اطفای حریق جنگل ها و مراتع سنتی و قدیمی است.
25 امرداد 1393