عناوین مهم خبری
یادداشت روز
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
25 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: آفتابی
حداقل دما:23 حداکثر دما:34

آخرین اخبار
پیشخوان روزنامه ها
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید کل : 438403
تعداد بازديد کنندگان : 176907
کاربران آنلاين : 0
در آخرین روز از هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، کمیته ارزیابی عملکرد سازمان جنگل ها، مراتع و ابخیزداری کشور با ارزیابی اقدامات مدیران ستادی و استانی و همچنین کارشناسان و کارکنان، برگزیدگان هر بخش را انتخاب و به عنوان نمونه اعلام کرده است.
10 شهريور 1393
نماینده مقیم برنامه عمران ملل متحد در ایران پس از بازدید از اردوگاه مهاجران افغان در منطقه طراز ناهید شهرستان ساوه، دیدگاه و نظرات خود را به پایگاه اطلاع رسانی پیام طبیعت سازمان جنگل ها ارسال نموده که بدون هیچ کم وکاستی به نظر شما خوانندگان گرامی می رسد.
10 شهريور 1393
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از توقف توسعه خشکیدگی جنگل های زاگرس از ابتدای سال 93 خبرداد و گفت: رشد بارندگی ها، سرمای زیر ده درجه در چند نوبت و اقدامات بهداشتی و اورژانسی صورت گرقته از سوی این سازمان از مهمترین عامل این توقف بوده است .
8 شهريور 1393
زنجان >> مشاور و مجری طرح ملی توسعه گیاهان دارویی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: در صورت تحقق اهداف مربوط به توسعه کشت گیاهان دارویی و صنعتی، سهم قابل توجهی از صادرات غیرنفتی کشورمان به این گیاهان اختصاص می‌یابد.
8 شهريور 1393
در پنجمین جلسه کمیته راهبری پروژه منارید که با حضور رییس سازمان جنگل ها، مراتع و ابخیزداری کشوردر محل این سازمان برگزارشد، استان چهارمحال بختیاری به عنوان پایلوت به طرح بین المللی منارید پیوست.
5 شهريور 1393
قم>>احمد عفتان مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان، به مناسبت هفت دولت از اقدامات اين اداره كل در حوزه هاي آبخيز استان در زمينه جلوگيري از بروز سيل ناشي از بارش رگبارهاي بهاري و تقويت سفره هاي آب زير زميني اشاره كرد و گفت:
5 شهريور 1393
اصفهان>> فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اصفهان با اعلام این خبرگفت : براساس اطلاعات مردمی ، دودستگاه نیسان باری حامل چوب بلوط قاچاق که به طرز ماهرانه ای جا سازی شده بود از استانهای همجوار به سمت اصفهان درحال تردد بود که پس از هماهنگی با نیروهای یگان حفاظت شهرستان اصفهان یکی از خودروها در ورودی اصفهان متوقف ومیزان 1150 کیلو گرم چوب بلوط ازآن کشف وضبط گردید.
5 شهريور 1393
به منظور تصویب ردیف اعتباری و ساختار تشکیلاتی مناسب برای اجرای طرح جامع مدیریت پیشگیری و اطفای حریق جنگل ها و مراتع، عصر دیروز دوشنبه روسای سازمان های جنگل ها و مراتع و مدیریت بحران کشور در محل سازمان جنگل ها تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
4 شهريور 1393
محمد علی میرزایی
4 شهريور 1393
چهارم شهريور، يادآور خدمات، ايثار و ارزش نهادن به زحمات قشر عظيمي از جامعه است كه بخش مهم و اساسي اداره امور كشور بردوش آنان قرار دارد.
3 شهريور 1393