عناوین مهم خبری
یادداشت روز
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا

وضعیت کنونی: صاف تا قسمتی ابری
38 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: صاف
حداقل دما:28 حداکثر دما:38

آخرین اخبار
پیشخوان روزنامه ها
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 4673
بازدید کل : 1473521
به گزارش روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي وآبخيزداري استان همدان: همتي مدير كل منابع طبيعي وآبخيزداري استان در ديدار با سرپرست خبرگزاري مهر همدان گفت: فرهنگ سازي درجامعه در خصوص منابع طبيعي يكي ازمولفه هاي مهم وضروري بشمار مي رود وتقويت وارتقاء فرهنگي مي تواند بخش زيادي از مشكلات منابع طبيعي را مرتفع نمايد.
10 تير 1394 15:49
زرقام خان زاده رييس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان گفت: امسال در مجموع 12 فقره پرونده تخریب و تصرف عدوانی شامل حصارکشی ، قطع اشجار ، بوته کنی ، آتش سوزی عمدی و چرای غیرمجاز در مراجع قضایی سلماس تشکیل شده است.
10 تير 1394 12:34
معاون آبخیزداری سازمان جنگل ها و مراتع کشور اعلام کرد: هریک هکتار اجرای عملیات آبخیزداری در عرصه های منابع طبیعی 520 مترمکعب آب تولید می کند.
10 تير 1394 10:7
سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با اعلام این خبر که بانک جامع اطلاعات اراضی ملی و دولتی استان تهران درحال ایجاد و تکمیل شدن است گفت: برای مقابله با پدیده زمین خواری و کوه خواری و تسریع در پاسخگویی به درخواستهای مردمی، دستگاه های دولتی و قضائی ودقت در تصمیم گیری و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی از اراضی ملی و دولتی، راه اندازی این بانک جامع ضرورت داشته و این مهم با اهتمام جدی در دستور کار این اداره کل قرار دارد.
9 تير 1394 14:14
آذرنژاد معاون امور عمرانی استاندار اردبیل با بیان این مطلب در جلسه کارگروه اجرایی تفاهم نامه منطقه رویشی هیرکانی گفت: با توجه به مشکلات زیست محیطی حاکم در جامعه باید حفاظت از منابع طبیعی واجرای مفاد تفاهم نامه منطقه رویشی هیرکانی در اولویت اول دستگاههای اجرایی عضو این گروه قرار گیرد.
9 تير 1394 14:1
رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: اقدامات انجام شده در حاشیه دریاچه ارومیه در اجرا و نظارت امیدوار کننده است.
9 تير 1394 8:32
به گزارش روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري فارس مهرزاد بوستاني مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري فارس با حضور در جمع تشكلهاي مردم نهاد زيست محيطي با اشاره به ترویج فرهنگ آموزه های حفاظت از منابع طبيعي در جامعه با کمک و همراهی سمن ها گفت:حضور فعال و نقش فعال اين تشكل ها در حفاظت از محيط زيست و منابع طبیعی غير قابل انكار است.
8 تير 1394 14:32
صبح روز دوشنبه طی حکمی از سوی رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور دکتر فریبرز غیبی به عنوان سرپرست دفتر منابع امورجنگلی معرفی شد.
8 تير 1394 13:3
استاندار البرز روز پنج شنبه در نشست بررسی تشکیل کمیته استانی گرد و غبار از مدیران دست اندرکار دستگاههای اجرایی خواست طرح های آبخيزداري را جهت پیشگیری از پدیده گرد و غبار درالويت قرار دهند.
8 تير 1394 11:18
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: رسیدگی به جنگل‌ها و مراتع کشور و جلوگیری از آسیب و خسارت به این سرمایه‌های ملی از اولویت‌های دولت است و باید این موضوع را با حساسیت ویژه دنبال و اعتبارات مورد نیاز آن را تامین کنیم.
6 تير 1394 13:0