عناوین مهم خبری
یادداشت روز
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا

وضعیت کنونی: آفتابی
7 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: آفتابی
حداقل دما:3 حداکثر دما:12

آخرین اخبار
پیشخوان روزنامه ها
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 1630
بازدید کل : 883504
خداکرم جلالی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور طی حکمی مهندس محمد حسن کردستانی را به عنوان سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب استان کرمان منصوب کرد
6 اسفند 1393 13:59
معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور روز سه شنبه در مراسم افتتاحیه روستای له دراز – لردگان، نصب و راه اندازی آبگرمکن های خورشیدی در مناطق جنگلی روستاهای شهرستان لردگان گفت: یکی از وظایف اصلی منابع طبیعی کاهش عوامل تخریب جنگل هاست.
5 اسفند 1393 16:5
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز، مهندس حسین میررجبی، مدیرکل، به نقش سازمانهای مردم نهاد که همیشه دلسوزترین افراد برای حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست هستند، به مشارکت فعال اعضای این سازمانها در بحرانهای زیست محیطی از جمله آتش سوزیهای حادث شده در سیراچال و سایر مناطق اشاره نمودند.
5 اسفند 1393 14:57
مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: استفاده از انرژی های خورشیدی، ضمن جلوگیری از قطع درختان، الگوی مصرف سوخت جنگل نشینان را تغییر می دهد.
5 اسفند 1393 14:36
رییس سازمان جنگل ها، مراتع و ابخیزداری کشور با بیان اینکه بودجه کافی برای مقابله با ریزگردها وجود ندارد، گفت: تاکنون 7 میلیون هکتار عملیات بیابان‌زدایی و تثبیت شن‌های روان در کشور انجام شده است.
4 اسفند 1393 11:7
رییس مرکز جنگل های خارج از شمال، سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به تشدید روند تخریب و آسیب در جنگل های بلوط کشور گفت: 19 درصد از سطح شش میلیون هکتاری این جنگل ها خشکیده و یا دچار خسارت خشکسالی است.
4 اسفند 1393 10:53
کرمانشاه » به گزارش خبر نگار پيام طبيعت در حاشيه برگزاري جام تختي حركتي زيبا وبه ياد ماندني توجه بسياري از ورزش دوستان و حتي كشتي گيران كشورهاي ميهمان را بخود جلب نمود،و آن وجود نهالهايي درمحوطه ورزشگاه امام خميني (ره) بود كه پلاك كشورهاي شركت كننده روي آن نصب بود که توسط كشتي گيران شرکت کننده غرس گرديد.
4 اسفند 1393 9:26
به گزارش روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري آذربايجانغربي ، ابراهيمي مسئول نمايندگي دفتر وزارت امور خارجه مستقر در اروميه با دكتر وهاب زاده مدير كل منابع طبيعي ديدار و گفتگو كرد.
4 اسفند 1393 8:41
یزد- خبرنگار اعزامی پیام طبیعت - بدنبال نشست استانداران مناطق هیرکانی و زاگرس نشین با سازمان جنگل ها در استان های مازندران و سپس ایلام، این بار استانداران مناطق ایرانی- تورانی و خلیج عمانی در آخرین روز بهمن در یزد گرد هم آمدند تا برای احیا و حفاظت بهتر از منابع طبیعی کشور چاره اندیشی کنند.
3 اسفند 1393 11:24
رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور مهمترین اولویت زیست محیطی استانداران را حفظ خاک، آب و ترسیب کربن جنگل ها و مراتع دانست و از مسئولان خواست از مشارکت های مردمی در افزایش روند جنگل کاری در کشور بهره گیرند.
2 اسفند 1393 14:12