عناوین مهم خبری
یادداشت روز
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا

وضعیت کنونی: صاف تا قسمتی ابری
28 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: آفتابی
حداقل دما:25 حداکثر دما:36

آخرین اخبار
پیشخوان روزنامه ها
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید کل : 180455
تعداد بازديد کنندگان : 75706
کاربران آنلاين : 0
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر: مهندس شریفی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر در نشست با مدیرعامل پارس جنوبی با اعلام این خبر افزود:استان بوشهر 14545 هکتار جنگل دست‌کاشت دارد (عرصه های منابع طبیعی و حاشیه جاده )
6 امرداد 1393
عصر یکشنبه رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به اتفاق تنی چند از مدیران این سازمان به دیدار علی لاریجانی رفت تا ضمن ارائه گزارشی از وضعیت منابع طبیعی کشور برای مدیریت بهتر بر جنگل ها و مراتع از حمایت بیش از پیش مجریان قانون و نمایندگان خانه ملت برخوردار شود.
6 امرداد 1393
5 امرداد 1393
زنجان >>طی چهار ماه نخست سال 335 مورد گزارش مردمی از تخلفات منابع طبیعی به این یگان واصل شده است. که نشان از اعتماد مردم به این اداره برای حفاظت از منابع طبیعی استان را دارد.
5 امرداد 1393
به گزارش روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان البرز، بر اساس گزارشات واصله مردمي به شماره 1504کد امداد جنگل و مرتع در ساعت 12:45 ظهر مورخه 3/5/93 مبني بر آتش سوزي در ذخيره گاه جنگلي سيراچال بخش آسارا، عمليات اطفاء حريق توسط نیرو های یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز و شهرستان های تابعه و مشارکت نيروهاي مردمي ، بسيج ، هلال احمر، آتش نشاني ، اداره كل حفاظت محيط زيست استان و شهرستان، بخشداري و شهرداري آسارا اطفاء و از گسترش آن جلوگيري به عمل آمد.
4 امرداد 1393
کهکیلویه- طی حکمی از سوی محمدرضا جهان آرا مدیرکل منابع طبیعی استان کهکیلویه و بویر احمد « سعید نظری » به عنوان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد منصوب شد.
4 امرداد 1393
وقتی نام آبخیزداری به گوش می رسد در نگاه اول آنچه در ذهن تداعی می شود معاونت آبخیزداری است و برای بسیاری از مخاطبان و مطالبه کنندگان اطلاعات بخش منابع طبیعی و کشاورزی هم دقیقاً همین تصور تداعی شده و برای دستیابی به اطلاعاتی نظیر حفاظت خاک، کنترل فرسایش و رسوب، سیلاب ها و آبخوانداری و اطلاعاتی از این دست اذهان را به سمت معاونت آبخیزداری معطوف می نماید...
4 امرداد 1393
صبر زرد که بیشتر آن را با نام علمی Aloe Vera می‌شناسند، يك گياه طبي است. بسياري از مردم نيز اين گياه را در گلدانهاي كوچك در منازل خود به منظور درمان سوختگي ها و بريدگي هاي جزئي پرورش مي دهند.
4 امرداد 1393
4 امرداد 1393
4 امرداد 1393
تمامی حقوق اين سايت برای سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور محفوظ است.